Ο ΔΗΜΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗ ΡΕΝΤΗ
ανακοινώνει την σύναψη σύμβασης μίσθωσης έργου με συνολικά 7 άτομα για την κάλυψη αναγκών του Δήμου Νίκαιας – Αγίου Ιωάννη Ρέντη, που εδρεύει στη Νίκαια, με αντικείμενο την εκτέλεση του έργου: «Παροχή Υπηρεσιών για τη Διεύθυνση Αθλητισμού», συνολικής διάρκειας έως 12 μήνες
ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΕΔΩ
![https://www.facebook.com/groups/610222592441495/?fref=ts](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiQd4kZKESdE0cly05HU8P3MOUxzpPe4y8eS7q2Wg5vBIq-4j1E9J419CGCoJmNfOEI4UMJX-8SYpvqmW_TYzg-lv5dyBVHvQTdWpw6Wi6LSMAKrdSm40mnAL33ET1ii49Y4r8xr1TjzmfJ/s1600/facebook.gif)
ανακοινώνει την σύναψη σύμβασης μίσθωσης έργου με συνολικά 7 άτομα για την κάλυψη αναγκών του Δήμου Νίκαιας – Αγίου Ιωάννη Ρέντη, που εδρεύει στη Νίκαια, με αντικείμενο την εκτέλεση του έργου: «Παροχή Υπηρεσιών για τη Διεύθυνση Αθλητισμού», συνολικής διάρκειας έως 12 μήνες
![https://www.facebook.com/groups/610222592441495/?fref=ts](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiQd4kZKESdE0cly05HU8P3MOUxzpPe4y8eS7q2Wg5vBIq-4j1E9J419CGCoJmNfOEI4UMJX-8SYpvqmW_TYzg-lv5dyBVHvQTdWpw6Wi6LSMAKrdSm40mnAL33ET1ii49Y4r8xr1TjzmfJ/s1600/facebook.gif)