Τετάρτη 02 Νοεμβρίου 2016/Ώρα:19.00
Ο Όμιλος Νέων, Επαγγελματιών και Επιστημόνων Ν.Ημαθιας στα πλαίσια
του μηνα πρόληψης κατα του καρκίνου του μαστού οργανώνει μια ενημερωτική
Ημερίδα με θέμα
"Η Σημασια της Πρόληψης και η Αντιμετώπιση του Καρκίνου
του Μαστού"
Εισηγήτρια:
Δρ Σασοπουλου Γιωτα
Διδακτορ ΑΠΘ, Χειρουργό-
Ειδικό Παθήσεων Μαστού
Η ιδιαιτερότητα την ημερίδας πέρα απο την ενημέρωση του κοινού ειναι οτι θα ακολουθήσει κλινικό εργαστηριο προσωπικά για οποίες κυριες το επιθυμούν και η ιατρός θα μπορέσει να δει εξετάσεις, να μιλήσει με τις κυριες και να κανει την επιστημονική της εκτιμηση
Αίθουσα του Δημοτικού Συμβουλίου του Δήμου Βέροιας
Αγίου Δημητρίου, Βέροια
![https://www.facebook.com/groups/610222592441495/](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEh1Z6v6ZpVPLPr0LCvrwReROtAtqYyG-AuJEbrhaJ9GFKC7-B7mFGzSzEuTrhMNVFSK2_4sc3b4RcLQ2aVlIGK3VsySCEiNp_kTHLOer0EkGqK8YGxn2NY-Hsms3ubvDRN7W8sPhYH-WsSR/s640/facebook.gif)
Η ιδιαιτερότητα την ημερίδας πέρα απο την ενημέρωση του κοινού ειναι οτι θα ακολουθήσει κλινικό εργαστηριο προσωπικά για οποίες κυριες το επιθυμούν και η ιατρός θα μπορέσει να δει εξετάσεις, να μιλήσει με τις κυριες και να κανει την επιστημονική της εκτιμηση
Αίθουσα του Δημοτικού Συμβουλίου του Δήμου Βέροιας
Αγίου Δημητρίου, Βέροια
![https://www.facebook.com/groups/610222592441495/](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEh1Z6v6ZpVPLPr0LCvrwReROtAtqYyG-AuJEbrhaJ9GFKC7-B7mFGzSzEuTrhMNVFSK2_4sc3b4RcLQ2aVlIGK3VsySCEiNp_kTHLOer0EkGqK8YGxn2NY-Hsms3ubvDRN7W8sPhYH-WsSR/s640/facebook.gif)