ΑΠΑΙΤΕΙΤΑΙ
ΔΗΛΩΣΗ ΣΥΜΜΡΕΤΟΧΗΣ
Σάββατο
21 Μαρτίου 2015
Ώρα:11.30-13.30
Εργαστήρι για παιδιά 6 ετών και άνω, στο οποίο μαθαίνουν να παρατηρούν τον εαυτό τους και το περιβάλλον μέσα στο οποίο ζουν
Παιδικό εργαστήρι Εγώ και ο κόσμος που ζω Ένα δημιουργικό εργαστήριο για παιδιά, στο οποίο μαθαίνουν να παρατηρούν τον εαυτό τους και το περιβάλλον μέσα στο οποίο ζουν. Με παραδείγματα από την ιστορία της τέχνης.
Εμψυχώνει η Ελένη Μολύβα, εικαστικός.
Παιδικό εργαστήρι Εγώ και ο κόσμος που ζω Ένα δημιουργικό εργαστήριο για παιδιά, στο οποίο μαθαίνουν να παρατηρούν τον εαυτό τους και το περιβάλλον μέσα στο οποίο ζουν. Με παραδείγματα από την ιστορία της τέχνης.
Εμψυχώνει η Ελένη Μολύβα, εικαστικός.
ΔΗΛΩΣΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ
THΛ: 210 9593518 & 210 9561322
Δημοτική Βιβλιοθήκη Καλλιθέας
Ανδρομάχης 86Α και Αλκμήνης