![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjdVkXMTa9FoEkvgGWIpOeB2thYafA1XlcVm6Xyow5D0L5GC19IB1UircsL1V4u6gUb3QH66pfX1Ir7VCCye-ss_46l11hg7Wn27HIi43ulSZK1ecLTtfTMporPbTtLKCI8BltfjcvbAdA/s400/afisaPAODHP.medium.jpg)
1 ΠΕ Καθηγητής Φυσικής Αγωγής (Αθλητικοί Δρόμοι)
1 ΠΕ Καθηγητής Φυσικής Αγωγής (Πετοσφαίριση)
1 ΠΕ Καθηγητής Φυσικής Αγωγής (Πυγμαχίας)
2 ΠΕ Καθηγητής Φυσικής Αγωγής
Υποβολή αιτήσεων:
Οι ενδιαφερόμενοι καλούνται να συμπληρώσουν την αίτηση με κωδικό ΕΝΤΥΠΟ ΑΣΕΠ ΣΜΕ.2 και να την υποβάλουν, είτε αυτοπροσώπως, είτε με άλλο εξουσιοδοτημένο από αυτούς πρόσωπο, εφόσον η εξουσιοδότηση φέρει την υπογραφή τους θεωρημένη από δημόσια αρχή, είτε ταχυδρομικά με συστημένη επιστολή, στα γραφεία της υπηρεσίας στην ακόλουθη διεύθυνση: ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΙΑΝΙΑΣ, Σμύρνης & Όθωνος 15, Τ.Κ. 153 54 Γλυκά Νερά (κτίριο Δημ. Ενότητας Γλυκών Νερών – 3ος όροφος), υπόψιν κας Λιθοπούλου (τηλ. επικοινωνίας: 2132016028 - 029).