ΕΙΣΟΔΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΗ
Μ.Τρίτη 30 Απριλίου 2013,Ώρα: 19:30
Ο Δήμαρχος Γαλατσίου Κυριάκος Τσίρος και ο Πρόεδρος του Πολιτιστικού και Αθλητικού Οργανισμού "Βασίλης Παπαδιονυσίου" Εμμανουήλ Πρωτονοτάριος προσκαλούν το κοινό στο Πολιτιστικό Κέντρο "Καμίνι", να παρακολουθήσει το πασχαλινό ορατόριο αφιερωμένο στο μεγάλο δράμα της Παναγίας, τις ημέρες των Παθών του Θεανθρώπου.
Τραγουδούν:Ειρήνη Κώνστα (Soprano),Βάγια Κωφού (Mezzo - Soprano),Πιάνο: Φρίξος Μόρτζος
Πολιτιστικό Κέντρο "Καμίνι", Γαλάτσι
Μ.Τρίτη 30 Απριλίου 2013,Ώρα: 19:30
Ο Δήμαρχος Γαλατσίου Κυριάκος Τσίρος και ο Πρόεδρος του Πολιτιστικού και Αθλητικού Οργανισμού "Βασίλης Παπαδιονυσίου" Εμμανουήλ Πρωτονοτάριος προσκαλούν το κοινό στο Πολιτιστικό Κέντρο "Καμίνι", να παρακολουθήσει το πασχαλινό ορατόριο αφιερωμένο στο μεγάλο δράμα της Παναγίας, τις ημέρες των Παθών του Θεανθρώπου.
Τραγουδούν:Ειρήνη Κώνστα (Soprano),Βάγια Κωφού (Mezzo - Soprano),Πιάνο: Φρίξος Μόρτζος
Πολιτιστικό Κέντρο "Καμίνι", Γαλάτσι
Διεύθυνση: Καραϊσκάκη και Ρεθύμνης