Δευτέρα 30 Μαρτίου 2015
Ώρα:09.15π.μ
ΒΕΒΑΙΩΣΕΙΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗΣ
Ώρα:09.15π.μ
ΒΕΒΑΙΩΣΕΙΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗΣ
Το Εργαστήριο Υγιεινής και Ασφάλειας του τμήματος Δημόσιας και Κοινοτικής Υγείας του ΤΕΙ Αθήνας διοργανώνει Ημερίδα με θέμα:
«Πρόληψη των κινδύνων στην Εργασία» με συμμετοχή του Υπουργείου Εργασίας, του ΣΕΠΕ ( Σώμα Επιθεωρητών Εργασίας) και άλλων φορέων της Υγιεινής και Ασφάλειας Εργασίας.
Έχουν κληθεί και θα συμμετάσχουν εκπρόσωποι επιτροπών Υγιεινής και Ασφάλειας από δημόσιους φορείς και ιδιωτικές επιχειρήσεις με στόχο την ενημέρωσή τους για τις δυνατότητες του Υγιεινολόγου Τ.Ε. στην πρόληψη του επαγγελματικού κινδύνου.
ΣΥΝΕΔΡΙΑΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΟΥ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
«Πρόληψη των κινδύνων στην Εργασία» με συμμετοχή του Υπουργείου Εργασίας, του ΣΕΠΕ ( Σώμα Επιθεωρητών Εργασίας) και άλλων φορέων της Υγιεινής και Ασφάλειας Εργασίας.
Έχουν κληθεί και θα συμμετάσχουν εκπρόσωποι επιτροπών Υγιεινής και Ασφάλειας από δημόσιους φορείς και ιδιωτικές επιχειρήσεις με στόχο την ενημέρωσή τους για τις δυνατότητες του Υγιεινολόγου Τ.Ε. στην πρόληψη του επαγγελματικού κινδύνου.
ΣΥΝΕΔΡΙΑΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΟΥ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ