ΔΩΡΕΑΝ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΓΙΑ ΣΠΟΥΔΑΣΤΕΣ/ΦΟΙΤΗΤΕΣ
17 - 19 Απριλίου 2015.
ΑΠΑΙΤΕΙΤΑΙ ΔΗΛΩΣΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ
Η Ελληνική Εταιρεία Επείγουσας Ιατρικής σε συνεργασία με το ΤΕΠ του Πανεπιστημιακού Νοσοκομείου Πατρών σας προσκαλεί στο 3ο Πανελλήνιο Σεμινάριο Επείγουσας Ιατρικής
Ο τίτλος του Σεμιναρίου είναι: «ΤΕΠ – Οργάνωση, εκπαίδευση και κλινική πρακτική» και συμμετέχουν διακεκριμένοι ομιλητές από την Ελλάδα και το εξωτερικό με θέματα αιχμής σχετικά με την Επείγουσα Ιατρική.