Κάθε Τετάρτη 10:00-15:00
Ο Δήμος Αγίων Αναργύρων-Καματερού μετέτρεψε σε σημείο αλληλεγγύης και εθελοντισμού το χώρο του Παλαιού Μηχανουργείου μέσα στο Δημαρχείο (Λ. Δημοκρατίας 61).Ο Δήμος διέθεσε τον συγκεκριμένο χώρο στην εθελοντική ομάδα «ΔΡΑΣΗ», οι εθελοντές της οποίας θα μοιράζουν δωρεάν ρούχα και θα μαζεύουν ό, τι δεν χρησιμοποιείται και είναι σε καλή κατάσταση (ρούχα, παιχνίδια, χρηστικά αντικείμενα)
Ο Δήμος Αγίων Αναργύρων-Καματερού μετέτρεψε σε σημείο αλληλεγγύης και εθελοντισμού το χώρο του Παλαιού Μηχανουργείου μέσα στο Δημαρχείο (Λ. Δημοκρατίας 61).Ο Δήμος διέθεσε τον συγκεκριμένο χώρο στην εθελοντική ομάδα «ΔΡΑΣΗ», οι εθελοντές της οποίας θα μοιράζουν δωρεάν ρούχα και θα μαζεύουν ό, τι δεν χρησιμοποιείται και είναι σε καλή κατάσταση (ρούχα, παιχνίδια, χρηστικά αντικείμενα)