15 Ιουνίου 2013 - 16 Ιουνίου 2013 | 6 D.O.G.S > Θησείο - Μοναστηράκι
ΕΙΣΟΔΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΗ
Ένα διήμερο Meet Market στις 15 και 16 Ιουνίου στο six d.o.g.s. Περιήγηση στο συναυλιακό χώρο, στην γκαλερί, στο μπαρ και στον πεζόδρομο της Αβραμιώτου. Πάνω από 45 πάγκοι με καινοτόμες κατασκευές και μουσική από τους Djs του Meet Market όλο το Σαββατοκύριακο. Θα πραγματοποιηθεί κλήρωση για ένα μεγάλο δώρο και και για μικρά αναμνηστικά.
The Meet Market: Μια διήμερη γιορτή καινοτομίας και πρωτοπορίας. Μία νομαδική αγορά από τοπικά προϊόντα, φρέσκες ιδέες, φιλικό κοινό και συμμετέχοντες. Ένα οπτικο-ακουστικό παζλ από χειροποίητα ρούχα ανεξάρτητων σχεδιαστών, αξεσουάρ, αντικείμενα τέχνης, οργανικά προϊόντα υγιεινής, είδη σπιτιού, νόστιμες λιχουδιές, συλλεκτικά vintage & retro προϊόντα, βινύλια, διαδραστικά παιχνίδια, δώρα, DJ sets και θετική ενέργεια.
6 D.O.G.S > Θησείο - Μοναστηράκι
Διεύθυνση: Αβραμιώτου 6-8
Τηλέφωνο: 2103210510
Σάββατο: 15:00 με 23:59
Κυριακή: 15:00 με 23:59