Κυριακή 9 Ιουνίου 2013.Ώρα:10.00
Αίθουσα Συνεδριάσεων της Περιφέρειας Ανατολικής Μακεδονίας – Θράκης.
Την εξαιρετικά ενδιαφέρουσα αυτή ¨Ημερίδα¨ διοργανώνουν ο Σ.Ε.Γ.Α.Σ και η μη κερδοσκοπική εταιρεία αστικού τύπου ¨Αθλητισμός Χωρίς Αναβολικά¨, σε συνεργασία με την Περιφέρεια Ανατολικής Μακεδονίας Θράκης.
Αίθουσα Συνεδριάσεων της Περιφέρειας Ανατολικής Μακεδονίας – Θράκης.
Την εξαιρετικά ενδιαφέρουσα αυτή ¨Ημερίδα¨ διοργανώνουν ο Σ.Ε.Γ.Α.Σ και η μη κερδοσκοπική εταιρεία αστικού τύπου ¨Αθλητισμός Χωρίς Αναβολικά¨, σε συνεργασία με την Περιφέρεια Ανατολικής Μακεδονίας Θράκης.