Δευτέρα 13 Μαΐου 2013 & ώρα 18:30 μ.μ| Πολιτιστικό Κέντρο Δήμου Μοσχάτου-Ταύρου (Σολωμού & Κωνσταντινουπόλεως)
ΕΙΣΟΔΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΗ
Η Πρόεδρος και το Διοικητικό Συμβούλιο του Φιλανθρωπικού Σωματείου ''Η Αγάπη Υπάρχει'' σας προσκαλεί στη διάλεξη με θέμα: το βασικό πυλώνα της οικογένειας και της κοινωνίας,
Τη Δευτέρα 13 Μαΐου 2013 και ώρα 18.30 στο Πολιτιστικό Κέντρο Δήμου Μοσχάτου Ταύρου (Σολωμού και Κωνσταντινουπόλεως , Μοσχάτο) με είσοδο ελεύθερη.
Το θέμα: θα μας αναπτύξει η Πρέσβειρα των Ελληνικών Γραμμάτων, διδάκτωρ Πανεπιστημίου Παρισίων, η καθηγήτρια στο Λαϊκό Πανεπιστήμιο Αθηνών, κ. Ποτίτσα Γρηγοράκου. Θα συμπράξει το (Βυζαντινό Αναλόγιο του Ιερού Ναού Αγ. Κωνσταντίνου και Ελένης με τον πρωτοψάλτη κ. Παναγιώτη Σιώτο και τα μέλη της χορωδίας.
ΦΙΛΑΝΘΡΩΠΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ «Η ΑΓΑΠΗ ΥΠΑΡΧΕΙ» ΜΙΑΟΥΛΗ 60 (ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΥΜΜΑΣΤΗΡΙΟ) ΜΟΣΧΑΤΟ
Τηλέφωνο: 210-9407207
Κινητό: 6972 016137