ΕΙΣΟΔΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΗ
Τετάρτη 15 Μαίου 2013.Ώρα:18.00
Το Διεθνές Κέντρο Ολυμπιακής Εκεχειρίας, η Περιφέρεια Αττικής και ο Σύλλογος Ελλήνων Ολυμπιονικών διοργανώνει εκδήλωση με θέμα:
"Αντίθετα στο ρεύμα των καιρών: Δημιουργικότητα και αλληλοϋποστήριξη".
Ανάμεσα στους εισηγητές είναι ο κ. Χάρης Γιαννόπουλος, Πρόεδρος του Συλλόγου Ελλήνων Ολυμπιονικών Κωφών, ο Δρ. Κωνσταντίνος Φίλης, Διευθυντής του Διεθνούς Κέντρου Ολυμπιακής Εκεχειρίας, η Χρυσή Ολυμπιονίκης της Αθήνας κα. Αιμιλία Τσουλφά και ο Πρόεδρος του Κέντρου Μελετών και Τεκμηρίωσης της ΟΛΜΕ κ. Παύλος Χαραμής.
Η εκδήλωση θα ολοκληρωθεί με την παρουσίαση χορογραφίας μαθητών με θέμα "Σεβασμός", από την χορογράφο Εύα Χριστοδούλου (Χρυσή Ολυμπιονίκη Ρυθμικής Γυμναστικής - Σίδνεϊ 2000).
Δημοτικό Θέατρο Πεύκης
Τετάρτη 15 Μαίου 2013.Ώρα:18.00
Το Διεθνές Κέντρο Ολυμπιακής Εκεχειρίας, η Περιφέρεια Αττικής και ο Σύλλογος Ελλήνων Ολυμπιονικών διοργανώνει εκδήλωση με θέμα:
"Αντίθετα στο ρεύμα των καιρών: Δημιουργικότητα και αλληλοϋποστήριξη".
Ανάμεσα στους εισηγητές είναι ο κ. Χάρης Γιαννόπουλος, Πρόεδρος του Συλλόγου Ελλήνων Ολυμπιονικών Κωφών, ο Δρ. Κωνσταντίνος Φίλης, Διευθυντής του Διεθνούς Κέντρου Ολυμπιακής Εκεχειρίας, η Χρυσή Ολυμπιονίκης της Αθήνας κα. Αιμιλία Τσουλφά και ο Πρόεδρος του Κέντρου Μελετών και Τεκμηρίωσης της ΟΛΜΕ κ. Παύλος Χαραμής.
Η εκδήλωση θα ολοκληρωθεί με την παρουσίαση χορογραφίας μαθητών με θέμα "Σεβασμός", από την χορογράφο Εύα Χριστοδούλου (Χρυσή Ολυμπιονίκη Ρυθμικής Γυμναστικής - Σίδνεϊ 2000).
Δημοτικό Θέατρο Πεύκης
Διεύθυνση:Χρυσοστόμου Σμύρνης και Ρήγα Φεραίου.Τηλ:210 6140612